Циклові комісії


ЦК спеціальних дисциплін землевпорядного напряму – Виткович Оксана Іванівна

Матеріали циклової комісії спеціальних дисциплін землевпорядного напряму

Викладацький склад циклової комісії:

Прізвище,ім’я по-батькові

Категорія, звання

Дисципліна, яку викладає

Виткович Оксана Іванівна - голова циклової комісії

Виткович Оксана Іванівна – голова циклової комісії

Вища – «Геодезія»
– «Автоматизована обробка земельно-кадастрової інформації»
– ОПСНМ (організація і планування с. н. м.)
Черніцька Галина Зеновіївна

Черніцька Галина Зеновіївна

 

Вища – «Історія земельних відносин»
– «Ґрунтознавство»
– «Землевпорядне креслення»
– «Геодезичні вишуки»

Баб’як Галина Марківна

Баб’як Галина Марківна

Друга – «Основи с/г виробництва»
– «Вступ до спеціальності»
– «Основи стандартизації; метрології і сертиікації»

Лавейкіна Євгенія Степанівна

Лавейкіна Євгенія Степанівна

Вища, методист, кандидат еномічних наук – «Землевпорядне проектування»
– «Організація і планування землевпорядних робіт»
– «Землевпорядне креслення»
– «Охорона праці в галузі»
Зварич Ольга Іванівна

Зварич Ольга Іванівна

 

Вища, методист – «Земельне право»
– «Земельний кадастр»
– «Грошова оцінка земель та нерухомості»
– «Облік земель та звітність»

ЦК спеціальних дисциплін зеленого будівництва – Богомолова Марія Миколаївна

Матеріали циклової комісії спеціальних дисциплін зеленого будівництва

Викладацький склад циклової комісії:

Прізвище,ім’я по-батькові

Категорія, звання

Дисципліна, яку викладає

Богомолова Марія Миколаївна – голова циклової комісії

Богомолова Марія Миколаївна – голова циклової комісії

Вища – «Рекреаційне лісівництво»
– «Луківництво »
– «Фізіологія рослин»
– «Організація робіт»
– «Історія СПМ»

Цуняк Анна Миколаївна

Цуняк Анна Миколаївна

 Вища,  методист – «Вступ до спеціальності»
– «Ботаніка»
– «Ландшафтна архітектура»
– «Професійна орієнтація випускників ВНЗ на ринку праці»- «Озеленення присадибних ділянок»

Бабич Лідія Василівна

Бабич Лідія Василівна

 Друга  – «Біологія»

Доценко Наталія Василівна

Доценко Наталія Василівна

 Перша  – «БЖД»
– «Загальна біологія »
– «Основи охорони праці»
– «Охорона праці в галузі»
– «Екологічні стежки»

Музичко Мирослава Мирославівна

Музичко Мирослава Мирославівна

 Друга – «Креслення і обр. грамота»
– «Проектування об’єктів»

Романишин Наталія Михайлівна

Романишин Наталія Михайлівна

 Вища, методист – «Біологія»
– «Ботаніка»

Шаряк Світлана Степанівна

Шаряк Світлана Степанівна

 Вища – «Дендрологія»
– «Захист рослин»
– «Розсадники»

Денисова Галина Віталіївна

Денисова Галина Віталіївна

 Вища, кандидат с/г наук 

 

 

 

ЦК фізико-математичних дисциплін, комп’ютеризації та інформатики – Олійник Оксана Степанівна

Матеріали циклової комісії фізико-математичних дисциплін, комп’ютеризації та інформатики

matem_smВикладацький склад циклової комісії:

Прізвище,ім’я по-батькові

Кваліфікаційна категорія, звання

Дисципліна, яку викладає

Олійник Оксана Степанівна

Олійник Оксана Степанівна – голова циклової комісії

 Вища – «Фізика»
– «Астрономія»

Олійник Іван Богданович

Олійник Іван Богданович-заступник директора з навчальної роботи

 Вища – «Математика»
– «Вища математика»

Фромиль Наталя Мирославівна – голова комісії

Фромиль Наталя Мирославівна

 Вища – «Фізика»
– «Астрономія»

Андрейко Галина Богданівна

Андрейко Галина Богданівна

 Перша – «Інформатика»
– «Інформаційні системи і технології в туризмі»
– «Комп’ютери і комп’ютерні технології»
– «Інформаційні системи та технології»

Лаврівська Олександра Степанівна

Лаврівська Олександра Степанівна

 Вища, методист – «Математика»
– «Вища математика»

Согор Анна Андріївна

Согор Анна Андріївна

Друга – «Автоматизована обробка інформації»
– «Комп’ютеризація ЗВ-виробництва»
Кухар Наталія Михайлівна Спеціаліст  -«Математика»-«Основи інформатики»

ЦК екологічного напряму і хімічних дисциплін – Маліцький Віктор Казимирович

Матеріали циклової комісії екологічного напряму і хімічних дисциплін

ekol_sm

Викладацький склад циклової комісії:

Прізвище,ім’я по-батькові

Категорія, звання

Дисципліна, яку викладає

Маліцький Віктор Казимирович- голова циклової комісії

Маліцький Віктор Казимирович- голова циклової комісії

Вища, методист, кандидат біологічних наук

– «Охорона навколишнього середовища»
– «Основи с.г. екології»
– «Основи екології»
– «Екологія природокористування»
– «Управління ПД»
– «Заповідна справа»
– «Загальна екологія»

Рибак Стефанія Богданівна

Рибак Стефанія Богданівна

Вища, методист

– «Основи екології»
– «Грунтознавство»
– «Екологічний маркетинг»

Козловська Вікторія Броніславівна

Козловська Вікторія Броніславівна

Вища, старший викладач

– «Методи вимірювань»
– «Геохімія довкілля»

Мороз Мирослава Василівна

Мороз Мирослава Василівна

Спеціаліст

– «Вступ до спеціальності»
– «Методи вимірювань»
– «Моніторинг довкілля»

Писарик Руслана Михайлівна

Писарик Руслана Михайлівна

Друга

– «Ландшафтна екологія»
– «Загальна генетика»
– «Екологічний туризм»
– «Соціоекологія»
Кректун Надія Михайлівна Вища
Боруцька Юлія Зіновіївна

Вища, кандидат геологічних/наук

Євочка Мар’яна Тарасівна Спеціаліст
 Романюк Ліліана Михайлівна  Спеціаліст
Хміляр Наталія Миколаївна  Спеціаліст 
 Мельникова Олена Володимирівна Спеціаліст

 

zp8497586rq

Циклова комісія української та іноземних мов- Гладун Оксана Петрівна

Матеріали циклової комісії

Викладацький склад:

Гладун Оксана Петрівна


Посада: викладач,голова циклової комісії

Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії,викладач-методист

Дисципліни, які викладає: Англійська мова за професійним спрямуванням,англійська мова

Електронна пошта:

 

 

 

Омельян Ганна Адамівна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії

Дисципліни, які викладає: Українська мова і література

Електронна пошта:

 

 

 

 

Козак Зоряна Йосипівна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії

Дисципліни, які викладає: Українська мова і література

Електронна пошта:

 

 

 

 

Кісіль Любов Романівна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія: викладач першої категорії

Дисципліни, які викладає: Англійська мова, латинська мова

Електронна пошта:

 

 

 

 

Алтухова Мар’яна Сергіївна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія: викладач другої категорії

Дисципліни, які викладає: Німецька мова за професійним спрямуванням, англійська мова

Електронна пошта:

 

 

 

 

Рапова Олеся Степанівна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія: викладач другої категорії

Дисципліни, які викладає: Англійська мова за професійним спрямуванням

Електронна пошта:

 

 

 

 

Панюра Христина Романівна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія: викладач-спеціаліст

Дисципліни, які викладає: Англійська мова

Електронна пошта:

 

 

 

 

Хамуляк Ольга Йосипівна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія: викладач-спеціаліст

Дисципліни, які викладає: Українська мова і література

Електронна пошта:

Приймук Наталія Василівна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія: викладач-спеціаліст

Дисципліни, які викладає: Англійська мова, зарубіжна література

Електронна пошта: