ВИПУСКНИЙ – 2020

ВИПУСКНИЙ – 2020

в Екологічному коледжі

Львівського Національного аграрного університету

05 лютого 2020 року в Екологічному коледжі ЛНАУ відбулися урочистості присвячені випуску 33 молодших спеціалістів спеціальностей: «Туризм» та «Садово-паркове господарство»

Щирі слова-вітання лунали на адресу випускників від Директора Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету, к.т.н., заслуженого працівника сільського господарства та відмінника освіти України Панюри Ярослава Йосиповича.

Із цією знаменною подією у житті кожного студента, з вітальним словом до випускників звернувся декан факультету «Агротехнологій і екології» Львівського Національного аграрного університету, кандидат сільськогосподарських наук, професор Бальковський Володимир Васильович.

Після святкового вручення дипломів для благословення випускників, батьків, гостей запросили духовного наставника студентства коледжу, капелана отця Олега Сідельника.

Заступник директора з виховної роботи Доценко Наталія Василівна та Керівник фізичного виховання Молочій Мирон Юрійович відмітили найактивніших студентів, які за роки навчання були обличчям коледжу в громадському житті, студентському самоврядуванні, мали спортивні досягнення та представляли навчальний заклад в культурно-масових заходах.

З вітальним словом звернулися до випускників ті, хто вболівав за них не менше, аніж батьки, хто радів їхнім успіхам і засмучувався через невдачі – їх куратори: куратор групи Т – 424 Яцуляк Марія Степанівна та куратор групи СПГ – 427 Жаровська Анна Андріївна, а також куратор Денисова Галина Віталіївна, яка розпочинала пізнавальний шлях із студентами групи СПГ – 124.

Зі словами ніжності, доброти, батьківської любові до випускників звернувся Роман Олексійович,  батько випускниці групи Т – 424 Семенюк Наталі                                                  

Серця наших випускників переповнені сотнями почуттів. Тож із слова щирої вдячності та ностальгії студенти – випускники підготували відеолітопис років навчання та найяскравіших моментів студентського життя в коледжі.

Після чуттєвих слів, ностальгічних спогадів, щирих побажань, що лунали з уст кожного випускника, до них звернулися теперішні господарі студентської країни – студенти І, ІІ, ІІІ курсів із привітанням та солодким сюрпризом.

           Дорогі випускники! Бажаємо Вам щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка та щирі почуття. Щоб Ваш життєвий шлях був наповнений новими злетами і досягненнями, а все добро – поверталося сторицею.

Пам’ятайте, що на мапі України є старовинне місто Львів, а у ньому – Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету, який Вас об’єднав і назавжди залишиться вашою Alma-Mater.

Не сумуйте, що цей період студентства завершився, посміхніться тому, що це БУЛО у Вашому житті!

 З роси і води Вам!

У добру путь, дорогі випускники 2020 року!