Вітання директора з Днем Вчителя

Шановні викладачі та працівники коледжу!

6Щиро вітаю Вас з професійним святом – Українським Днем Вчителя!

Ваша професія – одна з найблагородніших, що об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і самопожертви. Саме Ви, прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредом.

Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант педагога, любов до студентства, бо здійснюючи зв’язок часів, продовжуєтесь у своїх студентах.

Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це дається непросто. Незважаючи ні на що, свій обов’язок Ви виконуєте гідно. Завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті студента, даруючи тепло свого серця, скарби своїх знань.

5Понад пів століття педагогічні працівники коледжу готують тисячі висококваліфікованих фахівців, які роблять гідний внесок у розвиток, зміцнення і процвітання нашої держави. Серед них – керівники об’єднань, відомств, товариств, бізнесмени, підприємці, педагоги, науковці.В кожного із випускників вкладена велика праця педагогічного колективу та усіх працівників коледжу.

Низький уклін Вам, колеги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками у житті. Хай слово Викладач, Учитель буде завжди святим і чистим на Землі. Бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

 

З повагою, в. о. директора коледжу Панюра Я.Й.