“День студента по-капеланськи з Преосвященним владикою Володимиром”

«Не має значення скільки Вам років,
а важливо, яку мудрість маєте в своєму серці».
+Володимир
Єпископ-помічник
Львівської Архиєпархії

          16 листопада студентська молодь Екологічного коледжу Львівського НАУ разом із заступником директора з виховної роботи Доценко Наталією Василівною та викладачами коледжу на чолі з духівником о. Олегом Сідельником взяли участь у святкуванні заходу “День студента по-капеланськи” з владикою Володимиром єпископом-помічником Львівської Архиєпархії, який відбувся у Гарнізонному храмі первоверховних апостолів Петра і Павла.
Святкування розпочалось із зустрічі Преосвященного Владики Кир Володимира, який очолив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні студентських капеланів. Де, спільно із студентами і викладачами інших ВНЗ молилися за всіх студентів.
Опісля Літургії з вітальним словом до всіх присутніх звернувся Голова Центру Студентського Капеланства – Львівської Архиєпархії – о. Юрій Остапюк.
Пізніше повчальне слово виголосив Преосвященний Владика Володимир. Темою розмови була “Молитва”. Владика акцентував на важливості і потребі молитви у нашому житті…Як мобільному телефону потрібна зарядка, хоча б мінімальна щоб його включити, десь так і подібно з людиною. Молитва – це не лише відмовляння молитовних формул, а необхідність кожної людини. Молитва – не є примусом, а є подарунком і привілеєм для нас. Знати про Бога, ще не означає знатися з Ним. Важливо усвідомити що час проведений в молитві ніколи не є втраченим. Надалі мусимо себе запитувати:
– Скільки часу протягом дня думаємо про Бога?
– Якими християнами ми є протягом тижня?
Також, кожен бажаючий мав можливість задати запитання Владиці Володимиру і отримати на нього відповідь.
На завершення всі присутні взявшись за руки і зробивши велике коло разом помолились, передали “знак миру” і отримали Архиєрейське благословення.
16.11.2017 р. Б
Повідомила: Сідельник Галина Олегівна

 

Завантажити документи одним файлом