Засідання регіональної студентської ради

Засідання  регіональної студентської ради самоврядування аграрних ВНЗ І-ІІ рівня акредитації

Міністерства аграрної політики та продовольства України

Відповідно до плану роботи ДУ «НМЦ «Агроосвіта»» у 2014-2015 р. р., на базі нашого навчального закладу, 14.11.2014 р. було проведено засідання регіональної ради студентського самоврядування ВНЗ І-ІІ р. а..

2

Уже вкотре, гостинний Львів приймає представників навчальних закладів Волинської, Рівненської та Львівської областей. Студентство завжди проявляє себе творчою, обдарованою складовою нашого молодого покоління. Це – кращі її представники, із чітко сформованою позицією у житті, визначені з обраною професією. А цінність особистості кожного із представників студентських рад, голів студентського самоврядування, якраз і полягає в тому, що вони вміють та стверджують моральні начала, незалежно від політичних умов виявляють свою громадянську позицію у будь-якому середовищі. Саме студентство завжди стояло на витоках революційних демократичних доленосних звершень нашої держави.

3

Не випадковим було і засідання 14 листопада 2014 року, адже проходило воно у дружній, робочій атмосфері напередодні Дня працівників сільського господарства та Міжнародного Дня студента. До уваги присутніх подавались звіти кожного голови студради про стан та організацію виховного процесу  у коледжах, де вони мають честь очолювати студентські ради. На засіданні обговорювались питання виховної роботи у гуртожитках, організації дозвілля, умови розвитку творчого потенціалу студентів.

4

Важливим постало питання розгляду кандидатури нового голови  регіональної студентської ради ВНЗ І-ІІ р. а.. Одноголосно було обрано представника Володимиро-Волинського агротехнічного коледжу Бігуна Ю.І., студента ІІІ курсу, який запропонував учасникам свою програму подальшої діяльності у такій важливій ланці навчально-виховного процесу. На завершення роботи студенти обмінювались враженнями  про студентське життя у своїх навчальних закладах та з нетерпінням чекатимуть зустрічі уже на конкурсі «Студент року», який теж  проходитиме на теренах Львівщини, у Стрийському коледжі Львівського НАУ. До нових зустрічей друзі, нових звершень та перемог! Львівщина рада чекати на Вас!

Заступник директора Цимбала Л.М.