Зелене будівництво і садово-паркове господарство

Спеціальність випускників – зелене будівництво і садово-паркове господарство – необхідна сучасній Україні для вирішення екологічних проблем міст і населених пунктів, оздоровлення населення держави, виховання творчої особистості, досконало вoлодіючої мистецтвом ландшафтного дизайну, збереження і охорони зеленого багатства країни.
Молодший спеціаліст – фахівець садово-паркового господарства готується до діяльності в області організації та ведення садово-паркового будівництва і господарства, фітодизайну та може займати первинні посади майстра, фахівця садово-паркового господарства, техніка-проектувальника, агротехніка. Професійна діяльність наших випускників пов’язана з організацією і веденням садово-паркового будівництва і господарства, розробкою дизайн-проектів, проектів планування та озеленення об’єктів зеленого будівництва (укладанням раціональних технологій з впровадження проектів у натуру; виконанням планування та озеленення територій різного призначення, зелених куточків; проведенням таксації об’єктів озеленення; вирощуванням деревних і кущових порід, квіткових рослин відкритого та закритого ґрунтів; підготовкою до реалізації та реалізація продукції; проведенням комплексу оглядових робіт з рослинами на об’єкті озеленення; економічним обґрунтуванням проектних рішень).
Спеціальність відкрита у 1990 році на базі Львівського політехнічного технікуму у смт.Брюховичі. Переведена до Львівського екологічного політехнікуму у 1997 році.
=== За час існування здійснено 3 випуски в Львівському політехнічному технікумі смт.Брюховичі , а в Екологічному коледжі — 21 випуск.
У 2017 році наша спеціальність здійснить 25-ий (ювілейний) випуск студентів.