Конкурс Великодніх композицій – 2019

Великдень одне з найвеличніших і найулюбленіших свят року. Великодні обряди в Україні об’єднані концепцією народження нового життя, відродження, воскресіння природи, людини, Бога. До цього радісного свята у коледжі, за ініціативи студентської ради, було організовано конкурс Великодніх композицій серед усіх академічних груп. Студенти креативно підійшли, до вже традиційного в нашому коледжі, конкурсу, адже Великдень об’єднує всіх українців у ці святкові дні в одну велику гарну родину, об’єднує вірою у перемогу світла над темрявою, а добра над злом, відкриваючи доброту, радість, любов.
Також, студентами спеціальності «Садово-паркове господарство» під керівництвом викладача, керівника гуртка «Флористика і фітодизайн» Богомолової М.М., було організоване святкове оформлення Великодніми екібанами вхідної частини головного корпусу коледжу.
Цьогоріч Великодні композиції були справжнім дивом. Це і дбайливо прикрашені кошики з лози та металу, і крашанки та писанки різних розмірів з різного матеріалу та манери виконання, і вишиті бісером святкові рушники та обруси, і Великодні обереги.
Великодні композиції радували своєю красою аж до 10 травня і були визначені переможці найкращих. Ними стали:
І місце – група ЗВ – 139, куратор Черніцька Г.З.
ІІ місце – група СПГ – 129, куратор Пелех С.В.
ІІІ місце – група ОСД – 303, куратор Бурніцька Н.Й.
Номінації:
За оригінальність – група АІ – 151, куратор Рудка О.В.
За креативність – група СПГс – 101, куратор Кукуй Г.С.
За багатогранність – група ОСД – 204, куратор Омельян Г.А.
Пасхальне свято стає для кожного з нас ще одним початком нового, доброго, кращого життя. Ми і наші рідні, у ці весняні дні, відчуваємо повноту життя, щедрості нашої землі та родинного тепла.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!