Матеріали циклової комісії

ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ГЕОДЕЗІЇ ТА САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА
Тижні циклових комісій стали традиційними методичними заходами в нашому навчальному закладі. Вони дають можливість викладачам підвищити рівень кваліфікації та професійної компетентності, а студентам – показати свої знання, вміння, навички, а також поглибити знання з дисциплін циклу.
Вже традиційно, як і минулі роки, цьогоріч було проведено тиждень циклової комісії геодезії та садово-паркового господарства, який проходив в Екологічному коледжі Львівського НАУ з 27 вересня по 1 жовтня, як один із важливих методів розвитку творчої активності студентів та реалізації співтворчості викладача та студентів в спільному вирішенні важливих навчальних проблем.
Упродовж тижня, викладачі циклової комісії спільно зі студентами, організовували низку тематичних заходів. Всі заходи проводилися згідно затвердженого плану. Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в коледжі.
Цікавою та різноманітною була програма тижня, розроблена викладачами циклової комісії. Дружнім та згуртованим колективом організовано та проведено конкурс на кращого автора «СЕНКАН» між студентами третього та четвертого курсів спеціальності 206 Садово-паркове господарство. За підсумками конкурсу на кращого автора «СЕНКАН» адміністраціє коледжу визначено переможців та розподілено між ними призові місця:
І місце – Гладка Мар’яна, студентка групи СПГ-429
ІІ місце – Тимчук Дмитро, студент групи СПГ-429
ІІІ місце – Гринюх Тетяна, студентка групи СПГ-330
Також було організовано та проведено конкурс світлин «Природа нам – як рідний дім, вона усім – як мати» між студентами спеціальності 206 Садово-паркове господарство та 193 Геодезія та землеустрій. Студенти двох спеціальностей показали усю свою майстерність та бачення природи у найтонших її дрібницях. Цей конкурс також оцінювався адміністрацією коледжу та було визначено переможців призових місць таких світлин;
І місце –№4- Людино розумна, куди далі?
ІІ місце – №1 – Краса Карпат
ІІІ місце – №6 – Дивовижна любов
29.09.2021 року було проведено на високому методичному рівні відкрите заняття з дисципліни «Державний земельний кадастр» на тему: «Кадастрове зонування як складова частина Державного земельного кадастру» викладачем Зварич О.І.
З метою вдосконалення якості підготовки фахівців, підвищення інтересу студентів до обраної професії в рамках тижня циклової комісії викладачами Виткович О.І. та Богомоловою М.М. було проведено відкриту виховну годину для студентів перших, других курсів спеціальності 206 Садово-паркове господарство та спеціальності 193 Геодезія та землеустрій «Моя професія», де студенти мали змогу ознайомитися більш детально зі своєю професією.
Відкрите заняття з дисципліни «Дендрологія» на тему: «Виткі деревні рослини» 30.09.2021 року провела викладач Шаряк С.С., під час якого студенти показали високі знання з даної дисципліни.
Осінь – це прекрасна пора року, бо прикрашає землю золотом і багрянцем, вкриває барвистим килимом. Особливо красиві в цю пору квіти. Тому 30 вересня відбулася виставка осінніх композицій «Вернісаж осені», присвячена до дня українського вчителя, яка розкрила красу природи рідного краю. Студенти усіх спеціальностей і курсів показали свою майстерність та творчість у виставці квіткових букетів та поробок з природного матеріалу. То ж недарма говорять, що осінь – пора натхнення і допомагає побачити навіть у звичайному краєвиді дивовижну красу і відтворити її у кожному витворі мистецтва.
Адміністрацією коледжу оцінено роботи студентів та визначено призові місця:
І місце – група БОс-203, куратор Кузенко Л.М.
ІІ місце – група АІ-154, куратор Тимощук Ю.Б.
ІІІ місце – група ГМБ-106, куратор Рак-Лепцьо І.М.
Також впродовж тижня у холі коледжу функціонувала фото зона, зроблена руками студентів групи СПГ-429 під керівництвом Цуняк А.М., Денисової Г.В. та Богомолової М.М., яка була приурочена осінній тематиці та до свята Дня вчителя.
По завершенню  всіх запланованих заходів  відбулося засідання циклової комісії  з обговоренням та обміном інформацією. Також на цьому засіданні були підведені підсумки проведених тижневих заходів, відзначені позитивні моменти та завдання на майбутнє.
Всі заходи були проведені в повному обсязі, відповідно до плану, на досить високому рівні і послужили основою для сприяння підвищення у студентів інтересу до навчання та прояву творчих здібностей. Тиждень циклової комісії продемонстрував співпрацю викладачів і студентів на засадах поваги і взаєморозуміння
Викладачі циклової комісії геодезії та садово-паркового господарства до організації та проведення тижня завжди підходять творчо, шукають нові форми і методи проведення заходів, залучаючи все більшу кількість студентів не тільки своїх спеціальностей, але і всього коледжу. Тому він пройшов насичено та цікаво як для студентів так і для самих викладачів.
Проведення тижня циклової комісії сприяє підвищенню професійної майстерності, професійної орієнтації, прояву творчих здібностей студентів. Викладачі постійно прагнуть готувати кваліфікованих фахівців відповідного рівня і профілю, конкурентоспроможних на ринку праці.

Голова циклової комісії М.М.Богомолова