Навчальна практика “Екологічні маршрути”

Ще один наш маршрут із навчальної практики “ЕКОЛОГІЧНІ МАРШРУТИ”-2019: м. Воловець – с. Гукливий (барокова церква Святого Духа з дзвіницею, XVIII століття, в якій був написаний так званий Гукливський літопис, святе джерело, два пам’ятники чорниці) – с. Пилипець (Церква Різдва Пресвятої Богородиці) – водоспад Шипіт (гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення) – річки Вича та Латориця – гостинні садиби у с.Пилипець – Чайовня «Сурія» – полонина Боржава (об’єкт Смарагдової мережі) – гора Гимба – гідрологічна пам’ятка «Озеро на полонині Боржава»…

Полонина Боржава – об’єкт Смарагдової мережі, найдовша полонина Українських Карпат зустріла Нас теплою атмосферою з запахом іван-чаю та сонячним днем… Не віриться, що серед цих безрайніх піднебесних просторів можуть з’явитися техногенні, монстри висотою під 200м – ВІТРЯКИ!!!

У цьому світі всьому є своє місце… Зелена енергія є тільки тоді такою, коли не призводить до руйнування особливо цінних та унікальних природних екосистем. Нам пощастило побачити Боржаву ще без вітряків..! Який там вільний вітер, як п’янко дихається на повні груди..! Давайте, збережемо цю недоторкану красу для майбутніх поколінь..! Вони нам за це будуть вдячними..!
17.05.2019р.