Перше вересня

Лиш знання, що дорогу
Нам вкажуть по карті.
Нададуть порятунок в годину лиху.
Ми, здобудемо їх, адже ми того варті,
Ми – лише на початку шляху.

У житті кожної людини є події, які залишають в її серці слід на все життя. Такою подією для нас, першокурсників, є урочиста церемонія посвяти в студенти.
Ми запевняємо всіх присутніх, що, покладені на нас завдання виконаємо. Міцні руки, кипучу енергію і знання, одержані в коледжі, віддамо улюбленій професії заради розвитку і процвітання України.
Дякуємо, що надали нам можливість навчатися в коледжі, дякуємо за теплі батьківські слова, побажання.
Поповнивши лави студентів, ми маємо наполегливо здобувати знання, долучатися до праці за обраною спеціальністю, вчитися керувати трудовими колективами.
Пам’ятаймо, що Незалежній Україні потрібні висококваліфіковані фахівці і віддані патріоти. Вдалого нам першокурсникам старту до вершини знань!

Студенти І-х курсів

Настанови старшокурсників

Дорогі першокурсники! Щиро вітаємо Вас у лавах нашої студентської родини. Наш коледж спроможний дати молодому поколінню освіту, що відповідає світовим стандартам, виплекати висококваліфіковані кадри, конкурентноспроможні на світовому ринку праці.
Дорогі друзі! Якщо у Вашому серці горить любов до святої української землі і Ви всім серцем хочете працювати для її процвітання, то Ви зробили правильний вибір, вступивши у наш навчальний заклад.
Вірю у те, що Ви збережете і примножите славу Екологічного коледжу, будете достойними студентами й високофаховими випускниками.

Голова студради коледжу Лабик Наталія,  група ЗВ-235

[onedrivegallery id=”folder.b8ca8d0dc79c3e92.b8ca8d0dc79c3e92!1052″]