Вітальне слово ректора Львівського НАУ

ВСЕЧЕСНИЙ ОТЧЕ, ВЕЛЬМИШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ГОСТІ! ВИСОКОДОСТОЙНІ ВИКЛАДАЧІ ТА НАСТАВНИКИ!

ЛЮБІ СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ!

 

Найперше, я передаю найщиріші привітання в цей день з початком нового навчального року й побажаннями здоров’я, успіхів та всіляких гараздів усім студентам та викладачам, всьому колективу Екологічного коледжу від ректора Львівського національного аграрного університету академіка НААН України Володимира Васильовича Снітинського.

Як завше, 1-го вересня ми із хвилюванням вітаємо молоде поповнення нашого коледжу. Цю юнь ми поведемо в незвідану Країну Знань. А початок будь-якого шляху – завжди хвилююча, тривожна і щемлива мить, особливо, якщо на цій дорозі ще багато невідомого, досі не знаного, поки що не дослідженого… Але всі ми торуємо наші життєві стежки не самі по собі, не наодинці – із нами завше хтось іде поруч: на початках це наші батьки, а згодом – наші наставники, однодумці, колеги, друзі. День, коли вперше прийшов до вищого навчального закладу щоб здобути омріяний фах і знайти своє місце у житті, я переконаний, до дрібниць пам’ятає кожен із нас: і ті, хто тільки розпочав роботу за фахом, закінчивши виш, та й ті, в кого вже давно минув полудень віку і за плечима десятки років напруженої праці або вже на заслуженому відпочинку.

На початку нового навчального року я бажаю всім нам, як юним студентам 1-го курсу, так і  вже впевненим у собі «спудеям» старших курсів, як молодим викладачам так і сивочолим педагогам, найперше – здоров’я і наснаги, впевненості і твердості, а ще: непохитної віри в правильності обраного шляху, незгасної надії в досяжності успіху на ньому, великої любові до Бога й до себе, щирої поваги до людей та жертовності до України!

Дорогі наші першокурсники! Сьогодні ваше велике свято! Ви вступили до Екологічного коледжу Львівського національного аграрного Університету, одного із найстаріших і славних закладів нашого регіону, щоб здобути омріяний фах молодшого спеціаліста і знайти своє місце у житті. Хай вам щастить на цьому шляху науки і навчання, щоб ви були гордими за себе і свій навчальний заклад, ні на мить не засумнівались в правильності обраного шляху.

Вельмиповажні викладачі та працівники коледжу!

В День знань і початку Нового навчального року я звертаюсь до Вас із повагою і вдячністю за Вашу невтомну, часом жертовну працю в цей нелегкий для всіх нас час. Будьте здоровими і сильними духом, виконуйте, як Ви умієте і як належиться, Ваше нелегке покликання – «сіяти» добре, розумне і вічне! Прийміть з любов’ю й терпимістю наше молоде поповнення, прихистіть, виховайте і навчіть цих красивих юнок та юнаків, скеруйте на вірну життєву дорогу!

Високоповажні батьки першокурсників!

Я дякую Вам за ваших дітей, за Ваше їх виховання, за Ваш спільний із ними вибір – вступити до Екологічного коледжу Львівського НАУ. Прошу Вашої допомоги у нашій важливій і спільній справі – виховання і навчання Ваших дітей, що є головною метою діяльності нашого навчального закладу. Здоров’я Вам теж міцного, щастя й радості у житті, гордості за своїх дітей – студентів нашого коледжу. Хай наш навчальний заклад стане спільним домом для Вас і Ваших дітей – наших студентів!

Від усієї душі вітаю студентів 1-го курсу із вступом до Екологічного коледжу! Щиросердечно вітаю усіх із з початком нового навчального року! Хай щастить усім нам! Слава Україні!