«Бабине літо» – 2015

ХVІІ молодіжний фестиваль туристичної пісні, в унікальному куточку Західної України – Розточчі с. Верещиця, знову зібрав веселу, дружню співочу родину студентів на конкурс «Бабине літо». Уже більше десяти років команда Екологічного коледжу Львівського НАУ бере участь у цьому заході. Незмінна команда «Невгамовні» цього року презентувала на конкурс свій цікавий, веселий виступ. Звання найвеселішої команди залишається за «Невгамовними».

Зрозуміле хвилювання, виступ і оголошення переможців конкурсу. Перші у номінації «Краще привітання» та «Авторська пісня» – це результат праці студентства та художніх керівників Вагули Л.Р. та Підгребельної Л.М.
А сценка «Дякую Тобі, Боже, що я не москаль» викликала шквал аплодисментів та веселий сміх.

І як це гарно, по закінченні конкурсу, смакувати шашликами та різними смаколиками. Цього року за команду «Невгамовні» упродовж усього свята вболівав та підримував в.о. директора коледжу Панюра Я.Й. А тому, ані прохолодна погода, ані осінній дощик, не зіпсували нам гарний настрій. Дружньо, весело, для усіх пройшов цей день. Адже, у колі справжніх друзів, якщо є розуміння поваги та підтримка, жодні природні умови не лякають. Дякуємо за те, що Ви всі – класні!

Оля Баран,

студентка групи Е-430,

капітан команди «Невгамовні»

[onedrivegallery id=”folder.b8ca8d0dc79c3e92.b8ca8d0dc79c3e92!1044″]