До Дня працівників сільського господарства

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій.
Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. «Любіть землю! Любіть працю на землі, бо без цього не буде щастя вам і вашим дітям ні на якій планеті!» Ці прекрасні слова, виголошені великим українським письменником і кінорежисером О.П. Довженком, повинні стати девізом кожної людини на все життя!
Доля України і її народу нерозривно пов’язані із аграрним виробництвом, ефективність якого залежить від якості аграрної освіти.
Тож прийміть найщиріші вітання з Днем працівників сільського господарства – це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів!
Виховання любові до рідного краю, до рідного села чи міста, до землі, де народився і на якій живеш і продовжуєш працювати – це першочергове завдання усіх педагогів, викладачів та працівників нашого коледжу.
Ми – діти хліборобів, знаємо – все починається з землі, з неба голубого, з поля пшеничного, з рік та озер, з лісів та садів. Сьогодні, у такий не легкий час для нашої держави, як ніколи розуміємо, що наша Україна – свята земля.
Щасливі ми, що народилися й живемо, вчимося і працюємо на такій чудовій, багатій і мальовничій землі. Тут жили наші прадіди, живуть наші батьки, і де б ми не були скрізь відчуваємо поклик рідної землі.

З нагоди професійного свята, зичу Вам доброго здоров’я, щастя, злагоди і великих здобутків на освітянській ниві!
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші освітянські ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку.
Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи на освітянській ниві примножуються.

В. о. директора коледжу     Я.Й.Панюра