«Щоб не згасла свічка пам’яті про загиблих під час голодомору 1932-1933 років»

«Щоб не згасла свічка пам’яті про загиблих  під час голодомору 1932-1933 років»

     1932-1933 рік… Найчорніший час між чорними часами в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу, найродючішої, найблагодатнішої землі.
Голодомор – це акт більшовицького геноциду Українського народу, злочин проти людяності, що спричинив загибель мільйонів українців.

        Безкровна, людоморська, нещадна війна тоталітарної системи, війна – задля того, щоб підірвати коріння волелюбної нації,1932-1933 винищити цілий етнос.
27 листопада 2015 р. в актовій залі коледжу відбувся відкритий захід, приурочений до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні: «Щоб не згасла свічка пам’яті про загиблих під час голодомору 1932-1933 років».
      Спільна молитва об’єднала викладачів та студенство коледжу.Згадуючи мільйони жертв цього страшного злочину, поминали тих, хто до останнього чинив спротив. Не забули пом’янути героїв Майдану, кращих синів українського народу, які життя своє поклали у зоні АТО. Завдяки кожному із цих людей, славних синів України, нас не знищили як народ у 32 – 33-му! А пам’ять про них робить нас не переможними сьогодні.

Заступник директора Цимбала Л.М.