«Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво»

У часі, коли весь християнський люд, перебуваючи у молитвах та у покоренні душі і серця, ми сьогодні зібрались з нагоди величного свята Різдва Пресвятої Богородиці, щоб отримати чудову можливість для роздумів над духовними цінностями, даними людині від Бога, переосмислюючи своє життя, думки, наміри, справи.

21 вересня 2010 року на території нашого коледжу була встановлена фігура Пресвятої Богородиці.
Особливої підтримки від Матері Божої потребують студенти, які приступили до навчання поза батьківським домом у коледж. Саме в цей час Вас переслідуватимуть найбільші спокуси світу, особлива цікавість до лженаук, захоплення ворожим християнству світським середовищем, невмінням розрізнити добро від зла для душі та тіла. Але навіть якщо Ви вчинили гріх – Бог не полишає для Вас надію на прощення. Він з усього серця чекає на Ваш найважливіший крок для перепрошення за свій злочин, провину, сподіваючись глибокого щирого розкаяння, покуту і молитви на всяке прощення.

Не забуваймо про це і при кожній слушній нагоді звертаймося до Господа, Матері Божої, Ангела Хоронителя та християнських святих з молитвами.
Спільна молитва, тиша та спокій, Божа благодать цього дня витають над нашими головами. Віримо, що у багатьох серцях присутній душевна любов спокій, мир і гармонія.
Щиро дякую Вам за спільну молитву, і виражаю найкращі побажання усім співучасникам, «щоб мали в собі глибину радості кожного дня свого життя», бо у такі важкі часи для нашої України, саме молитва – це та духовна зброя, що дає нам віру у перемогу, об’єднує нас християн, як націю.

«І кожен з нас, перед Богом, мусить визначити на яких підвалинах будує майбутнє» – казав кардинал Любомир Гузар.

Бажаю Вам, своє майбутнє, будувати спокійно і ясно, проголошувати свою правду, зберігаючи добрі стосунки з людьми. Нехай цей світ, сповнений оман, не заступить Вам справжніх чеснот: щедрість, зичливість, поміркованість.

 

В. о. директора коледжу Панюра Я.Й

[onedrivegallery id=”folder.b8ca8d0dc79c3e92.b8ca8d0dc79c3e92!1035″]