«Від сесії до сесії – живуть студенти весело»

«Від сесії до сесії – живуть студенти весело»

Шановне студентство коледжу!Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного Дня студента, побажання здоров’я, успіхів та активної життєвої позиції. Саме від Вас та Ваших вчинків, залежить майбутнє нашої держави – України, адже студенти завжди були авангардом української молоді!

Цей день об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.
Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і домагатися свого – це кредо сучасного студента.
Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай Ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю. Дбайте про свій духовний світ, збагачуйте його, гартуйте душу та міць тіла.
17 листопада 2015 року  у нашому коледжі відбувся святковий захід, приурочений Міжнародному Дню студента. Вперше, за довготривалий термін, який був обумовлений об’єктивними причинами, включаючи і події в Україні, у коледжі було проведено вечір відпочинку для студентів.
За підтримки в. о. директора коледжу Я.Й.Панюри, адміністрації, викладачів, кураторів та самого студентства вечір відпочинку об’єднав усіх у дружню, веселу коледжівську родину. Танці, вікторини, хороший настрій панував на цьому святі.Щасливі і задоволені, дякуючи безпосередньо Ярославу Йосиповичу, студенти гарно відсвяткували Міжнародний День студента.
Гідною поведінкою, відповідальністю за дисципліну кожного студента та порядок у залі, задоволені залишились адміністрація, викладачі та куратори коледжу. «Дякуємо за свято!» – щиро лунало із уст студентів та усіх присутніх у залі.

Заступник директора Цимбала Л.М.